HGS_Vacature_Boekhouder_1720x635

Vacature boekhouder / salarisadministrateur (40 uur)

Geplaatst op 01 november 2023

Ben jij een boekhouder in hart en nieren en haal je voldoening uit het nauwkeurig verwerken van de financiële administratie van de klant? Dan zoeken wij jou als versterking van ons team. Wij zijn namelijk op zoek naar een

 

Boekhouder / salarisadministrateur (40 uur)

Wat worden jouw werkzaamheden?

Als boekhouder verwerk en beheer je zelfstandig de financiële administratie van de klant. Je stelt diverse financiële rapportages op en daarnaast adviseer je bedrijven op het gebied van belastingwetgeving. Ook het doen van belastingaangiftes hoort bij het takenpakket van de boekhouder. Als salarisadministrateur houd je de loonadministratie van werknemers van de klant bij. Je verwerkt de gegevens in het systeem, zodat alle salarissen goed worden uitbetaald.

 

Wie ben jij?

Jij bent een persoon die het fijn vindt om zelfstandig je werk uit te voeren. Ook vind je het fijn om nauwkeurig te werken en hou je van afwisseling en uitdaging in je werk. Het werken in een gedreven en enthousiast team vind je belangrijk. Je zet je in voor de klant en probeert de klant zoveel mogelijk te ontzorgen. Je bent voor 40 uur beschikbaar.

 

Wat verwachten we van jou?

 • Je hebt minimaal een mbo-niveau 4 afgeronde opleiding richting financieel werk
 • Je hebt relevante werkervaring als boekhouder of een soortgelijke functie
 • Je hebt ervaring met boekhoudpakketten, zoals Exact, SnelStart, Multivers en King
 • Het is een pré als je ervaring en kennis hebt met salarissoftware
 • Kennis van de agrarische sector is een pré
 • Je bent communicatief en sociaal zeer vaardig
 • Je bent nauwkeurig, dienstverlenend en commercieel ingesteld
 • Je beheerst de Nederlandse taal goed, zowel mondeling als schriftelijk


Wie zijn wij?

Wij zijn HGS administratie- en assurantiekantoor en al vanaf 1963 gevestigd in Elspeet. Als financieel dienstverlener adviseren wij zowel particuliere als zakelijke klanten op het gebied van administratie, verzekeringen, bankzaken en hypotheken. Wij hebben een vestiging in Elspeet en een vestiging in Uddel. Ons team bestaat 11 medewerkers en kenmerkt zich door de collegialiteit onderling. Wij zijn een hecht en gedreven team waarbij klantbelang centraal staat.

 

HGS-Administratie-665x333
HGS-Administratie-Particulier-Subsidie-400x400
HGS-Administratie-Particulier-Subsidie-400x400

Wat bieden wij jou?

 • Een fijne werkplek bij een lokale financieel dienstverlener
 • Veel verantwoordelijkheid en een grote mate van zelfstandigheid en vrijheid
 • Mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen tot relatiebeheerder
 • Een beloning die marktconform is en in verhouding staat tot de functie en je ervaring

 

Ben je geïnteresseerd?

Stuur dan je sollicitatiebrief samen met je cv per mail naar info@hgselspeet.nl. Wil je meer informatie over deze functie? Neem dan contact op met Bertus Schouten of Harry van het Goor, telefoonnummer (0577) 49 10 31.

Solliciteer nu! Solliciteer nu!